Gewest West-Vlaanderen

Werk je in de provincie West-Vlaanderen? Dan ben je lid van ACOD West-Vlaanderen.

Contacteer het gewest

Vul dit formulier in en verstuur je vraag of opmerking naar het gewest.

Telefoon
Openingsuren
Maandag, dinsdag en donderdag:
► 8u30-11u30 & 14u-15u30

Woensdag:
► 8u30-11u30

Vrijdag:
► 8u30-12u15
Steunpunt Oostende
Nieuwpoortsesteenweg 11
8400 Oostende
Tel. 059/80.39.29
Maandag:
► 18u-20u

Vrijdag:
► 9u-11u30
  • Sint Amandsstraat 112 , 8800 Roeselaere

Gewestverantwoordelijken


Algemeen

Rik Cappelle

Intersectoraal secretaris West-Vlaanderen Tel. 051 20 25 70 rik.cappelle@acod.be

Sectoraal

Marc Berghe

Sectorsecretaris Spoor Tel. 051 20 72 68 marc.berghe@acod.be

Guido Steelandt

Sectorsecretaris TBM Tel. 059 70 18 22 guido.steelandt@acod.be

Bruno Derveaux

Sectorsecretaris Post Tel. 0476 89 80 39 bruno.derveaux@acod.be

Dominique Delarue

Sectorsecretaris Gazelco Tel. 0473 96 13 08 dominique.delarue@acod.be

Ronald Huysmans

Sectorsecretaris Telecom-Vliegwezen Tel. 0475 26 84 03 ronald.huysmans@acod.be

Rudy Delaere

Sectorsecretaris (federaal) Overheidsdiensten Tel. 0474 20 12 70 rudy.delaere@acod.be

Bart Vanlancker

Sectorsecretaris (Vlaanderen) Overheidsdiensten Tel. 0486 79 67 33 bart.vanlancker@acod.be

Mathieu Godefroidt

Bestendig Secretaris LRB Tel. 051 25 20 24 mathieu.godefroidt@acod.be

Nele Boghe

Provinciaal secretaris Onderwijs Tel. 051 20 72 15 nele.boghe@acod.be

Regionaal nieuws