Gewest Antwerpen-Kempen-Mechelen

Werk je in de provincie Antwerpen? Dan ben je lid van ACOD Antwerpen-Kempen-Mechelen.

Contacteer het gewest

Vul dit formulier in en verstuur je vraag of opmerking naar het gewest.

Telefoon
Openingsuren
Maandag tot donderdag:
► 8u30-12u30 & 13u-17u

Vrijdag:
► gesloten
Steunpunt Geel
Stationsstraat 156 A1
2440 Geel
Tel. 014/75.88.11
Maandag tot vrijdag:
► 8u30-12u30 & 13u-17u
Steunpunt Mechelen
Stationsstraat 50
2800 Mechelen
Tel. 015/41.28.44
Maandag tot donderdag:
► 8u30-12u30 & 13u-16u30

Vrijdag:
► gesloten
  • Ommeganckstraat 47-49 , 2018 Antwerpen

Gewestverantwoordelijken


Algemeen

Uwe Rochus

Intersectoraal secretaris Antwerpen Tel. 03 213 69 21 uwe.rochus@acod.be

Sectoraal

Marc Bogaert

sectorsecretaris Spoor Tel. 03 213 69 55 marc.bogaert@acod.be

Joe Grieten

sectorsecretaris Spoor Tel. 015 41 07 00 joseph.grieten@acod.be

Geert Vermunicht

Sectorsecretaris TBM Tel. 03 213 69 41 geert.vermunicht@acod.be

Ben Dewith

Sectorsecretaris Post Tel. 0475 20 82 73 ben.dewith@acod.be

Gunther Van Den Bosch

Sectorsecretaris Gazelco Tel. 0474 88 60 56 gunther.vandenbosch@acod.be

Patrick Averens

Sectorsecretaris Telecom-Vliegwezen Tel. 03 213 69 48 patrick.averens@acod.be

Bart Vanhorenbeeck

Sectorsecretaris Telecom-Vliegwezen Tel. 0476 30 56 66 bart.vanhorenbeeck@acod.be

Dirk Henderickx

Sectorsecretaris (federaal) Overheidsdiensten Tel. 0486/41.26.90 dirk.henderickx@acod.be

Patrick Marivoet

Sectorsecretaris (Vlaanderen) Overheidsdiensten Tel. 03 213 69 31 partrick.marivoet@acod.be

Viviane Simons

Bestendig Secretaris LRB Tel. 03 213 69 25 viviane.simons@acod.be

Ann Rigo

Provinciaal Secretaris Onderwijs Tel. 03 213 69 35 ann.rigo@acod.be

Regionaal nieuws