Gewest Vlaams-Brabant

Werk je in de provincie Vlaams-Brabant? Dan ben je lid van ACOD Vlaams-Brabant.

Contacteer het gewest

Vul dit formulier in en verstuur je vraag of opmerking naar het gewest.

Telefoon
Openingsuren
Maandag tot donderdag:
► 8u15-12u & 13u-16u

Vrijdag:
► 8u15-12u
  • Maria Theresiastraat 121 , 3000 Leuven

Gewestverantwoordelijken


Algemeen

Hans Dekoster

Intersectoraal secretaris Vlaams-Brabant Tel. 016 21 37 22 hans.dekoster@acod.be

Sectoraal

René Smets

Sectorsecretaris Spoor Tel. 016 21 37 26 rene.smets@acod.be

Rudi Arnalsteen

Sectorsecretaris Post Tel. 0477 24 68 02 rudi.arnalsteen@acod.be

Bram Terryn

Sectorsecretaris Gazelco Tel. 0479 76 68 13 bram.terryn@acod.be

Dominique Weenen

Sectorsecretaris Telecom-Vliegwezen Tel. 0477 61 96 64 dominiqueweenen@gmail.com

Walter Vanwanghe

Sectorsecretaris (federaal) Overheidsdiensten Tel. 0471 17 60 06 walter.vanwanghe@acod.be

Maggy Lecoq

Sectorsecretaris (Vlaanderen) Overheidsdiensten Tel. 016 21 37 26 maggy.lecoq@acod.be

Anne Schuermans

Bestendig Secretaris LRB Tel. 0475 34 13 29 anne.scheurmans@acod.be

Gert Scheepmans

Provinciaal Secretaris Onderwijs Tel. 016 21 37 25 gert.scheepmans@acod.be

Regionaal nieuws